TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Uniwersytecki Dzień Surowców Naturalnych Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii

Uniwersytecki Dzień Surowców Naturalnych

Data: 18.07.2017

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

EIT RawMaterials i Politechnika Wrocławska
zapraszają na Universytecki Dzień Surowców Naturalnych!

zdjecie_na_www.png

Miejsce: Politechnika Wrocławska, Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii
Budynek Geocentrum ul. Na Grobli 15 Wrocław

Ogromny potencjał sektora surowców naturalnych, daje młodym ludziom szeroką perspektywę rozwoju. Jeśli stoisz przed wyborem kierunku studiów lub chcesz związać swoją karierę zawodową z branżą surowcową – zapraszamy na tegoroczny Uniwersytecki Dzień Surowców Naturalnych!

Na wszystkich uczestników czekają liczne prezentacje, zajęcia laboratoryjne, warsztaty, gry terenowe i stanowiska konsultacyjne, które w atrakcyjny sposób przybliżą jak wiele wyzwań i inspiracji do realizacji ciekawych projektów, badań naukowych i innowacji czeka na młodych ludzi.

Udział w Uniwersyteckim Dniu Surowców Naturalnych jest bezpłatny!

Uczestnictwo w zajęciach praktycznych wymaga wcześniejszej rejestracji.

Program Uniwersyteckiego Dnia Surowców Naturalnych

Czekamy na Was!

Więcej informacji:
T: +48 71 320 68 95, +48 71 320 68 80, +48 71 320 68 66
E:  rmud@pwr.edu.pl
W: rmud.pwr.edu.pl

Uniwersytecki Dzień Surowców Naturalnych jest prowadzony przez EIT RawMaterials i Politechnikę Wrocławską:

eit_rm.png    w6.png     pwr.png

Politechnika Wrocławska © 2024