TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Uniwersytecki Dzień Surowców Naturalnych Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii

Uniwersytecki Dzień Surowców Naturalnych 25 września 2017

Data: 25.09.2017
Miejsce wydarzenia: GEOCENTRUM bud. L-1, ul. Na Grobli 15, Wrocław
Godzina: 09:00 - 16:00
Organizator: EIT RawMaterials i Politechnika Wrocławska
Kontakt: wioletta.kozlowska-peciak@pwr.edu.pl

Ogromny potencjał sektora surowców naturalnych, daje młodym ludziom szeroką perspektywę rozwoju. Jeśli stoisz przed wyborem kierunku studiów lub chcesz związać swoją karierę zawodową z branżą surowcową – zapraszamy na tegoroczny Uniwersytecki Dzień Surowców Naturalnych!

rawmaterialsconnecting_rgb.png
Na wszystkich uczestników czekają liczne prezentacje, zajęcia laboratoryjne, warsztaty, gry terenowe i stanowiska konsultacyjne, które w atrakcyjny sposób przybliżą jak wiele wyzwań i inspiracji do realizacji ciekawych projektów, badań naukowych i innowacji czeka na młodych ludzi.

Udział w Uniwersyteckim Dniu Surowcow Naturalnych jest bezpłatny!

Program Uniwersyteckiego Dnia Surowców Naturalnych

Więcej informacji: